Vitajte na stránkach projektu Klaster Topoľčany
23sep 2013

Klaster Topoľčany opäť oslavoval Dni regiónu

Príjemne hrejúce slnečné lúče, veselé melódie rozliehajúce sa do širokého okolia miešajúce sa s prenikavou vravou davu a príjemná vôňa kulinárskych špecialít.

Aj takto možno popísať druhý ročník podujatia Dni regiónu, ktoré sa tento rok opäť odohralo posledný augustový víkend na historickom Námestí Milana Rastislava Štefánika v Topoľčanoch. Pri jeho návšteve ste sa mohli do sýta nabažiť bohatého kultúrneho programu, vychutnať si príjemnú muziku pod žiarivo modrou oblohou, či vyskúšať si degustáciu vína, prípadne sa zapojiť do súťaže vo varení tradičnej fazuľovice.
Pre deti a mládež boli pripravené mnohé zábavné atrakcie a súťaže. Večerný program sa niesol v znamení modernejších melódií. Piatkový program uzavrela skupina SABA a o večernú zábavu počas sobotňajšieho dňa sa postarala country kapela Neznámi a milovníci rockovej hudby si určite vychutnali vystúpenie talentovanej skupiny Tryamera, ktorá tak uzavrela toto dvojdňové kultúrne podujatie. Veríme, že sa vám tohtoročné Dni regiónu páčili a opäť sa spolu stretneme o rok na ich treťom ročníku.